Чому Об’єднання СИНДИКАТ проти олігархів

Чому проти олігархів? Виступи проти олігархів, зазвичай – на словах, стали поширеним явищем у нашому суспільстві. Їх звинувачують у зажерливості, в існуванні за рахунок суспільства, в різного роду злочинних діях. Але мало хто намагається думати дещо ширше та визначити, чим саме погана олігархія для України та її народу. Ми пропонуємо вам розглянути п’ять причин того, чому ми вважаємо олігархічний лад неприйнятним, з тим щоб ви могли подумати, чим його варто замінити.

"СИНДИКАТ" проти олігархів

Причина № 1. Олігархи паразитують на національній економіці. Навіть найбільш «патріотичні» олігархи, типу Коломойського, створили свої капітали на основі здирництва, тісно пов’язаного з корупцією державного рівня. Їх підприємства, які вони здобули у власність завдяки «любим друзям» у владі, перебувають у стані повної розрухи та колапсу. Тому якщо ви не хочете, щоб Україна нагадувала іржаві руїни з постапокаліптичних фільмів, позбавлення нинішньої олігархії контролю над власністю, якою вона розпоряджається вкрай неефективно, є докорінною вимогою часу.

Причина № 2. Олігархія тісно переплетена з організованою злочинністю. Всі олігархи, від Ахмєтова до Рабіновича, багатьма достойними довіри джерелами звинувачуються в тісному зв’язку з міжнародним та українським злочинним світом. Якщо навіть забути про газові схеми Фірташа та Тимошенко з Путіним, то можна просто пригадати численні випадки рейдерства, в якому на боці різних олігархічних кланів виступали озброєні бандити – як у погонах, так і без. Тому якщо ви проти продовження панування безпринципних злочинців над Україною, ви маєте виступати і проти олігархії.

Причина № 3. Олігархія зраджує інтереси України міжнародній правлячій верхівці. Чи вони «проросійські», чи «прозахідні», всі олігархи безпосередньо пов’язані з транснаціональною правлячою «елітою», що панує над сучасною міжнародною системою. В рамках цієї системи Україні відведено роль дешевого джерела робочої сили та транзитного пункту для російського газу. Нічого більше для України та українців цей порядок не пропонує. Тому якщо ви хочете більш величного майбутнього, – ви маєте виступати проти олігархії та її міжнародних господарів.

Причина № 4. Олігархія зневажає український народ. Для олігархів українці – лише «біомаса» (за визначенням Тимошенко), що має обслуговувати їх інтереси та не «варнякати», коли її позбавляють найелементарніших соціальних прав. Тому, якщо ви хочете вижити, – ви маєте бути проти олігархів.

І останнє.
Причина № 5. Підпорядкування олігархам – це добровільне визнання свого рабського стану. Якщо ти мисляча людина і не хочеш мати над головою нахабного господаря-невігласа, що смокче з тебе кров, – борись з олігархією!

Леонід Кияниця,
політреферент СИНДИКАТу
syndykat.info ©