Єдина Україна з верховенством прав людини

Харківська прокуратура відкрила провадження за фактами катувань у ВК-25

Після звернення Об’єднання СИНДИКАТ та колишніх засуджених до Генеральної прокуратури остання таки відкрила кримінальне провадження за фактами тортур та зловживань у харківських тюрмах. Тоді, крім нашої заяви, було також написано шість заяв інших потерпілих. Наразі Генеральна прокуратура доручила розслідування фактів тортур прокуратурі міста Харкова. Зокрема, відкрито кримінальне провадження № 16/2-33-331-14.

СИНДИКАТ черговий раз звертає увагу на неспроможність корупційно-бюрократичного апарату захистити громадян. Судіть самі: провадження, в якому іде мова про корупційні зв’язки прокуратури міста Харкова з чиновниками Державної пенітенціарної служби та тюремним начальством, що керувало тортурами, передають для розслідування… тій самій харківській корумпованій прокуратурі. Цинізм кругової поруки.

Ми це пишемо свідомо, щоб показати все як є. Ми не робимо, як деякі політики чи правозахисники, вигляд, що це відкриття провадження — здобуток. Це не здобуток. Це демонстрація цинізму влади. Наша задача — показати, що ця держава не діє. Щоб змінити її.

Ми поламаємо систему брехні. Винні у кривавих тортурах та вбивствах засуджених, які відбувалися у ВК-25 протягом більш ніж 15 років, мають понести відповідальність.

На все свій час.

P.S.

Додаємо текст однієї із заяв з описом деяких тортур. Почитайте… Це лише маленька частина всього що відбувається в українських «виправних» закладах.

ЗАЯВА

ЗАЯВА

ЗАЯВА

ЗАЯВА

ЗАЯВА