IT-профспілка Синдикат: деякі результати роботи

Як айтішнику захистити свої права? Дуже просто — стати учасником профспілки «Синдикат».

Наші профспілковці мають досвід розв’язання найрізноманітніших проблем, і не лише трудових:

  • добивалися підвищення заробітної плати для наших учасників, які на це претендували, але з різних причин керівництво їм відмовляло;
  • протидіяли різним видам дискримінації. Добилися суттєвого підвищення заробітної плати нашій учасниці — єдиній жінці-працівниці у своєму відділі, якій, попри її високу компетентність, керівник платив менше всіх;
  • запобігали спробам незаконного звільнення учасників профспілки. В одному з випадків поновлення відбулося через суд; учасник профспілки також отримав від роботодавця компенсацію за два місяці вимушеного прогулу.

Ми допомагали учасникам нашої профспілки у ряді інших нетрудових проблем та суперечок, серед яких: скасування неправомірних адмінпостанов за начебто порушення ПДР; допомога у розв’язанні конфлікту з неякісним обслуговуванням на СТО.

Пам’ятайте — вступаючи до профспілки та сплачуючи символічний щомісячний членський внесок у 1% від зарплатні, Ви отримуєте імунітет від незаконних звільнень, кидалова на зарплату та інших порушень Ваших трудових прав. А ще ці внески допомагають нашій спільній боротьбі за права людини в Україні та в захисті проукраїнських людей в Криму, тож Ви долучаєтеся до доброї справи.

Наші контакти:

0939553100,

телеграм @dushevniy_syndykat

syndykatua@gmail.com

#профспілка_синдикат