Єдина Україна з верховенством прав людини

Лідер організації Євген Чепелянський про репресії проти нього та добровольців

Пише лідер «Синдикату» Євген Чепелянський.

«Ситуація з літаком в Білорусі ще раз нагадує про методи, які загрожують багатьом.Сьогодні в Україні активно діє російська агентура. Її повно у владних структурах. Медвечук& Co це лише частина «айсбергу», інша частина не прагне бути «на виду».

1-го червня відбудеться чергове судове переслідування суддею Овсеп’ян мене Євгена Чепелянського, добровольця і журналіста Лиса Владислава Шевчука, добровольця з серйозним пораненням (серйозною інвалідністю) Сашка Білого , небайдужих мешканців Водогону Володимира Малафая та В’ячеслава Живодьора. Через сутички у 2017 році, коли людям довелося забарикадуватися у залі суду, де безпідставно утримували сьогоднішнього іменинника першого комбата добробату ОУН Миколи Коханівського попередньо здійснивши поліцейську провокацію за участю бандформувань рос. агента Іллі Киви.

Тоді використавши сюжет проросійських newsone, як привід, «беркута» жорстоко штурмували залу суду з мирними людьми (які не порушували гром порядок та знаходилися за домовленністю). Людям доводилося вибивати решітки та барикадуватися на внутрішньому дворі, бо поліція забирала здоров’я людей не лише кийками, але і запустивши у закрите приміщення, де знаходилося 30% людей літнього віку, сльозогінний газ.

Все що відбулося — поліцейська провокація, направлена на дискредитацію добровольців та виправдання посилення аваківських репресій. А нас судять по-бєспрєдєлу, суддя Овсепян порушила закон поза строками прийнявши сфабрикований обвинувальний акт та закривши навіть вікна суду поліцейськими — щоб не заглядали.

Засідання 1 червня о 13:00, Шевченківський.»

#добровольці#синдикат#волювсім