«Мене били та знущалися» — чергова жертва »перевиховання» в Темнівській ВК-100

Послухайте що коїться щодня в колоніях України, де досі панує радянська пенітенціарна система. В цих колоніях може опинитися кожен, тим паче з наявною недореформованою «аваківською» поліцією (подивіться на приклад «справи Шеремета»).

На відео уроженець Туркменістану, засуджений до позбавлення волі в Україні, пережив важкі знущання садистів у погонах у Темнівській виправній колонії № 100 м. Харків.

За гроші платників податків існують фабрики смерті, де масово катують в’язнів, заставляючи працювати безкоштовно на контрафактних виробництвах у три зміни. Щоб все було «тихо» частина в’язнів наділена негласними правами бити інших засуджених, залякуючи, щоб усі працювали. Кати в погонах володіють величезними статками (за рахунок бізнесу на колоніях), тому, за нашою інформацією, саме Ольховський та Крикушенко проплачували незаконні обшуки у правозахисників Синдикату та викрадення людей (потерпілих, колишніх в’язнів з наявними слідами тортур на тілі) готових свідчити правду.

Відео записане 19.05.2021 в рамках моніторингу прав людини у місцях несвободи Синдикат ІНФО за дорученням Яни Зінкевич.

Повідомляємо, що безпекою даної особою опікується Правозахисне об’єднання СИНДИКАТ та ГО «Альянс Української Єдності», застерігаємо адміністрацію ДКВС від можливих репресій проти даного засудженого у якості помсти за дані покази.

#правозахист#Ukraine_without_tourture