Єдина Україна з верховенством прав людини

Набір до роти територіальної оборони міста Києва «СИНДИКАТ»

Що таке рота територіальної оборони міста Києва «СИНДИКАТ»?

В першу чергу, це рота революціонерів. Ми вбачаємо продовження української революції у двох основних аспектах: захист української землі від зовнішніх загарбників та внутрішньої наволочі. Тому, задачею нашої роти є не лише підтримання належного рівня власної боєздатності, але і самостійно наводити народний порядок в рідному місті.

Рота територіальної оборони м.Києва

Загін створено з людей доброї волі, які прагнуть захистити наше місто, наш район та бажають у вільний від роботи час (по вихідним) проходити військову підготовку. Загін НЕ є частиною регулярної армії, його бійці мобілізуються до казарменого режиму та отримують зброю ЛИШЕ в разі безпосереднього нападу ворога. Вступивши до загону ви залишаєтеся вільною цивільною особою, але маєте впевненість в тому, що будете боронити нашу землю зі зброєю в руках разом зі своїми побратимами в разі нападу ворога на наше місто, доброволець нашої роти чітко знає що йому робити в разі нападу ворога.

Ми не є політичною партією, ми добровільне об`єднання ідейних громадян, які добилися певного статусу загону громадянської оборони. В мирний час ми проходимо військову підготовку по вихідним та добровільно збираємося і наводимо порядок на наших вулицях — ставимо на місце злочинців та корупціонерів.

Крім того варто розуміти, що формування та використання таких підрозділів дає революційній спільноті шанс. Настане час наводити порядок в цій прогнилій з середини державі. Ми — продовження української революції!

Будь готовий до війни, щоби жити в мирі. Наводь порядок в державі!

Телефонуйте: 093 929 85 58 або пишить сюди.

Слава Україні!