Наркопритон біля школи в Биківні ліквідовано

Наркопритон ліквідовано

Нагадаємо, що від місцевих мешканців селища Биківня (м. Київ) поступила скарга на те, що безпосередньо біля школи (в 15-ти метрах) знаходиться недобудова, в якій цілодобово продають та вживають «ширку». В результаті нашої розвідки ми виявили, що на необгородженій території, куди часто заходять і діти, знаходиться недобудова, в кожній кімнаті якої все, в буквальному сенсі слова, завалено використаними шприцами. В кімнатах також лежать матраци та банки з ватою. Коли ми виходили з приміщення, нас почали оточувати агресивно налаштовані молодики наркоманської зовнішності під керівництвом більш презентабельної особи (як виявилось опісля — місцевого наркобариги). Коли з другої нашої машини підбігли нам на допомогу наші хлопці, наркомани та барига відійшли. Ми вирішили прийти туди з акцією.

Коли ми спілкувалися з місцевими, то виявилося, що наркопритон функціонує там вже близько десяти років, там неодноразово відбувалися конфлікти з місцевими мешканцями, останні неодноразово намагалися прибрати шприці, багаторазово люди зверталися до міліції. Місцеві мешканці також розвісили там оголошення проти наркоторгівлі. Як повідомили знаючі люди, за наркотиками в селищі стоїть місцевий циганський барон, який починав з конокрадства, а згодом зайнявся наркотиками. «Кришує» це діло безпосередньо УБНОН, а в угоду баронові навіть п’ять років тому прибрали із селища дільничного, який мав там бути. Замість нього — старший дільничий міліції на Лісовому масиві, який також в курсі всього, що там відбувається, але мовчить.

Ми провели там акцію. Коли ми підходили до притону, наркомани та бариги втекли, ми прибрали шприці та розповсюдили попередження. Один пакет, повний шприців, ми передали міліції, наголосивши, що їм не варто «кришувати» точку, а якщо вони бояться навести порядок, то хай віддають нам зброю, ми швидко наведемо там лад. Ось відео з акції http://syndykat.info/pro-rejd-proty-poplichnykiv-..

Судячи з усього, «криша» точки таки злякалася розголосу та повідомила своїх бариг, що школа — не найкраще місце для притону.

Наразі пройшло вже кілька тижнів, а притон досі не функціонує. Більш того, звідти зникли матраци, а ті, що ми поскидали, так і лежать на землі. Працівники школи кажуть, що вже не бачили там наркоманів з моменту нашої акції.

Звісно, проблема наркоторгівлі та її «кришування» на районі не зникла, але прибрати наркопритон біля самісінької школи — це справа нашої честі. І ми зробили це.

Долучитися до боротьби з наркопритонами можна за цим посиланням.

Ми і надалі будемо боротися з цим явищем, викликаним корумпованістю правоохоронців, низьким рівнем життя та байдужістю суспільства.