Єдина Україна з верховенством прав людини

Наша команда

Євген Чепелянський

Голова ГО «Правозахисне об’єднання “Синдикат”

Освіта вища, спеціальність «Соціальна робота та правовий захист населення».

Народився у 1990 році в м. Київ.

Зі шкільних років брав участь у діяльності різних військово-патріотичних формувань.

2009-2010 — служба у ВМС України. Служив на кораблях «Гетьман Сагайдачний» та «ВРК Славутич». Брав участь у навчаннях «Сі Бриз».

2010 — 2012 — працював пожежним-рятувальником.

З 2012 працював головним редактором незалежної профспілкової газети, профспілковим органайзером, організовував ряд успішних страйків та інших профспілкових заходів. Паралельно працював журналістом-фрілансером у кількох виданнях.

У 2013-2014 брав активну участь у подіях Революції Гідності, під час якої з однодумцями створив спілку «Синдикат».

З початку російської агресії організовував масові військові навчання цивільного населення Києва. У координації з РВК та Деснянською ОДА створив загін громадської оборони «Синдикат».

Літо-осінь 2014 року — командував власним підрозділом «Синдикату», який брав безпосередню участь у боях на Сході України у складі кількох добробатів. Отримав легкі поранення під час боїв.

Зима 2015 року — під час Дебальцевської операції проводить ряд волонтерських поїздок на передову, у результаті яких вдалося доставити гуманітарну допомогу та провести евакуацію бійців 128 бригади на декількох позиціях.

З 2015 року активно займається правозахисною діяльністю.

Зараз продовжує очолювати ГО “Правозахисне об’єднання “Синдикат” та займатися правозахистом і політичною діяльністю щодо протидії корупції та різним проявам гібридної агресії РФ стосовно України.

Має ряд відзнак за участь у бойових діях.

Наталія Бучкович

Заступниця голови організації.

Координаторка правозахисного напряму.

Народилася у 1993 році у м. Трускавець.

Освіта вища, спеціальність «Міжнародні відносини».

З 2011 року займається громадсько-політичною діяльністю.

Приймала безпосередню участь у подіях Революції Гідності. Під час боїв на Інститутській постраждала від дій “Беркуту”.

З 2015 року працює у “Синдикаті”. Напрямки роботи: правозахист та правова адвокація. Успішно реалізувала правозахисний супровід цілої низки кейсів осіб, що стали жертвами неправомірних дій представників правоохоронних органів.

Олег Васюк

Заступник голови організації.

Координатор правозахисного напряму.

Народився у 1990 році у м. Києві.

Освіта вища, спеціальність «Історія».

З 2013 року займається профспілковою та правозахисною діяльністю.

З 2015 року стає одним з координаторів правозахисного напряму «Синдикату». Напрями роботи: моніторинг дотримання прав людини у місцях несвободи, протидія катуванням та жорстокому поводженню стосовно ув’язнених.

Євгеній Стемпковський

Координатор профспілкового напряму

Народився у 1989 році у м. Київ.

Освіта вища, спеціальність “Політологія”.

З 2012 року працює в Профспілці залізничників і транспортних будівельників.

У 2014 році долучається до “Синдикату”: поряд з профспілковою роботою займається організацією та проведенням волонтерських заходів щодо збору коштів для добровольців та рекрутингом до загону територіальної оборони “Синдикат”.

Напрями роботи: координація діяльності профспілки “Синдикат”, моніторинг робітничих протестів, допомога у захисті трудових прав, популяризація профспілкового руху серед молоді. Є постійним автором “Синдикат Інфо”, пише матеріаліали про дієві методів захисту трудових прав та мотивацію щодо долучення до профспілки.

Максим Данілов

Координатор військово-вишкільного напряму

Освіта вища, спеціальність «економіка».


До 2014 року працював бізнес-аналітиком. З початком подій Революції Гідності включився у протестний рух, один з співзасновників спілки «Синдикат».

З 2014, у рамках діяльності «Синдикату» координував проведення відкритих тренувань з військової справи для добровольців та цивільних у співпраці з органами місцевої влади. Брав участь у створенні та розвитку бренду військового спорядження «Келеп». Позаштатний журналіст «Синдикат-Інфо».

Брав участь у бойових діях як парамедик у складі добровольчих формувань (Перша окрема штурмова рота ДУК ПС, ASAP RESCUE, Окрема медична бригада швидкого реагування).

Сертифікований викладач/інструктор з тактичної медицини та домедичної підготовки, тренер з інформування про мінну небезпеку. З 2015 навчає бійців ЗСУ, службовців МВС, цивільних.

Має ряд відзнак за участь у бойових діях.