ПО СПРАВІ ВАСИЛЯ БОНДАРА І ХАРКІВСЬКИХ ТЮРЕМ

За інформацією правозахисниці Наталії Величко, після перерізання вен Василю Бондару таки з часом надали медичну допомогу і він уже дав свідчення про свавілля у Темнівській колонії #100 прокурору по нагляду у Лук’янівському СІЗО. Тим не менш, Василь заявив, що доки йому загрожує етапування до ВК-100, він готовий будь-якої миті покінчити життя самогубством.

Більше того, вчора вночі не один Василь різав вени через загрозу етапування до катівень Харкова — іще двоє ув’язнених вчинили те ж саме.

Як стало відомо раніше з джерел Павла Панича стало відомо, що синдикатівець Василь Бондар, якому загрожує етапування у харківську тюрму, перерізав собі вени у Лук’янівському СІЗО.

Медична допомога йому не надається (!!!).

Наголошуємо, що з приводу зловживань повноваженнями, побиття та погроз адміністрацією Темнівської ВК-100 щодо Василя Бондара наразі відкрито провадження у ДБР, тож етапувати його туди не мали права. Очільники пенітенціарної служби України були проінформовані про ситуацію, але проігнорували її.

Більше того, такі нещодавні події як бунт у ВК-62 у Черкасах та ситуація у Бердянській колонії #77 вказують на те, що пенітенціарна система України та зокрема ДКВС потребує негайної люстрації. Виходячи з того, що Василь Бондар та ГО «Правозахисне Об’єднання «Синдикат» озвучили факти катувань та направили ОФІЦІЙНІ звернення до органів влади, в т.ч. до Уповноваженої з прав людини, а також не дивлячись на наявність відкритого кримінального провадження у ДБР, керівництво ДКВС все одно пішло на кровопролиття. Тому СИНДИКАТ виматиме люстрації заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова та притягнення до кримінальної відповідальності очільника ДКВС сумнозвісного на всю Україну Олександра Крикушенка.