ПО СПРАВІ ВАСИЛЯ БОНДАРА І ХАРКІВСЬКИХ ТЮРЕМ

За інформацією правозахисниці Наталії Величко, після перерізання вен Василю Бондару таки з часом надали медичну допомогу і він уже дав свідчення про свавілля у Темнівській колонії #100 прокурору по нагляду у Лук’янівському СІЗО. Тим не менш, Василь заявив, що доки йому загрожує етапування до ВК-100, він готовий будь-якої миті покінчити життя самогубством.

Більше того, вчора вночі не один Василь різав вени через загрозу етапування до катівень Харкова — іще двоє ув’язнених вчинили те ж саме.

Як стало відомо раніше з джерел Павла Панича стало відомо, що синдикатівець Василь Бондар, якому загрожує етапування у харківську тюрму, перерізав собі вени у Лук’янівському СІЗО.

Медична допомога йому не надається (!!!).

Наголошуємо, що з приводу зловживань повноваженнями, побиття та погроз адміністрацією Темнівської ВК-100 щодо Василя Бондара наразі відкрито провадження у ДБР, тож етапувати його туди не мали права. Очільники пенітенціарної служби України були проінформовані про ситуацію, але проігнорували її.

Більше того, такі нещодавні події як бунт у ВК-62 у Черкасах та ситуація у Бердянській колонії #77 вказують на те, що пенітенціарна система України та зокрема ДКВС потребує негайної люстрації. Виходячи з того, що Василь Бондар та ГО «Правозахисне Об’єднання «Синдикат» озвучили факти катувань та направили ОФІЦІЙНІ звернення до органів влади, в т.ч. до Уповноваженої з прав людини, а також не дивлячись на наявність відкритого кримінального провадження у ДБР, керівництво ДКВС все одно пішло на кровопролиття. Тому СИНДИКАТ виматиме люстрації заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова та притягнення до кримінальної відповідальності очільника ДКВС сумнозвісного на всю Україну Олександра Крикушенка.

Комментирование запрещено