Про КОРПОСИСТЕМ, Imex — order-inform.com.ua

Лохотрон "Копроситстем"
Типова рекламна листівка «Корпосистем»

До нашого Об`єднання вже не вперше надходять скарги клієнтів цієї мережі. Ми допомогли вже кільком таким людям добитися справедливості.
Коріння мережі росте з Росії, їх «мозок» знаходиться в Москві.

Менеджери чисельних підставних «фірм» даної «корпорації» ходять по квартирах та представляються співробітниками заводу-виробника ПВХ-конструкцій, та пропонують встановити вікна (балкони, двері). При цьому, т.з. «менеджери» розповідають байки про соціальні програми місцевої влади, з якою вони співпрацюють, або, наприклад, про знижки для пенсіонерів. З людьми укладається розмитий та сумнівний договір, за який вони сплачують немалі кошти. Або ж укладають договір про споживчий кредит, начебто на балкони. Та все одно сплачують його. А ніяких конструкцій, як правило, не встановлюють. Встановлюють одиницям, і то, після нашого втручання. Мережа займається обманом.

Крім того, про ці всі фірмочки-мережі знають всі і на ринку праці. Фірмочки закидують своїми об`явами з вакансіями весь інтернет, найбільш різними — від вантажника до бухгалтера. Потім шукачам роботи пропонують ходити по хатах та парити ці вікна, обманюючи населення. Кажуть, що це лише на тиждень, ніби потім вже будете працювати по своїй вакансії. Якщо хтось і лишається там — то йому потім не сплачують зарплатню. Ну і, ясна справа, його робота обмежується ходінням по хатах та обманом людей. Найзатятішим та «ідейним», тим, хто бажає стати шахраєм, — зарплатню таки платять, навіть пудрять мозок «перспективами успіху» та відкривають фірми на них. В якийсь момент (коли клієнти добираються до судів, чи  за окремих осіб беруться правоохоронні органи), цих «працівників» зливають.

Ми попереджаємо тупорилих «бігунів за успіхом».
Правозахисне Об`єднання СИНДИКАТ не жартує.

Для одурених клієнтів — телефонуйте, ми допоможемо: 063 417 43 30.
Тільки єдність та боротьба за свої права врятує цю націю.

Тільки так переможе добро.