Про «злив» особистої інформації синдикатівців

СИНДИКАТ в АТО

Підрозділ «СИНДИКАТ»

 

Завдяки продажним мусорам (що «злили» списки учасників АТО колорадам) сім’ї синдикатівців тероризують ватники.

Коли влітку наші хлопці офіційно оформлювалися в МВС для участі в АТО, вже тоді стало ясно, що ця система злочинна, влада має договорняки з агресором, а величезна кількість керівництва силових структур — зрадники.

Так і виявилося. Хлопці згодом пройшли через купу боїв, без оформлення жодних статусів, гарантій й інших дрібниць; створивши собі купу проблем (хтось посварився з сім’ями, хтось отримав хвороби та поранення, когось вже в «тилу» почали репресувати за наявність зброї)… а якісь щури з МВС тупо «злили» всі списки бійців, які намагалися до них оформитися. З фото, прізвищами, адресами родичів і телефонами. І «злили» не комусь там, а ДНР. Ось що вони поширюють в мережі: http://dnr-news.com/dnr/18699-polnyy-spisok-lic-sosto..

Останні дні родинам бійців надходять постійні погрози — на телефони, і-мейли тощо. Самим бійцям також постійно телефонують гусі з Рашки. На комп’ютери синдикатівців-АТОшників вже почалися хакерські атаки та «засили» вірусів.

То все фігня, але бісить. Бісить не те, що погрожують родинам бійців якісь зомбі, а те, що тих бійців невпинно продовжують зливати покидьки-щури у наших же правоохоронних органах.

Справу Української Революції не завершено…