Прямо під носом громадян корупціонери розкрадають народне майно

Троєщина

Нещодавно до нас звернувся громадянин, який 25 вересня цього року проїжджав на велосипеді лугом, біля недобудованого опікового центру, що знаходиться одразу поряд із житловими будинкам на Троєщині та побачив досить цікаву «картину»: прямо в лузі стоїть дуже багато техніки (фури, екскаватори, кран тощо) та поліцейські, які щось з’ясовували з робітниками. Коли він поцікавився, що відбувається, виявилося, що поліцію викликали небайдужі громадяни, і роботи, які там проводилися, не були санкційовані. А самі ці роботи полягали у викопуванні, нарізці, завантаженні та вивозі у невідомому напрямку близько двох кілометрів газової труби діаметром від 320 мм.

Труби

СИНДИКАТ подав відповідні запити до всіх можливих інстанцій та знайшов декого із очевидців ситуації. Зокрема, у громадському формуванні Деснянського району, у відповідь на офіційний інформаційний запит, нам надали і відповідні фото, а також повідомили, що викликали на місце події слідчо-оперативну групу, яка задокументовувала факт порушення закону, після чого опечатала всю техніку. Однак на наступний ранок техніки вже не було. Про це знову була повідомлена та сама міліція, а також місцева влада і всі інші інстанції. Однак реакції немає. Немає навіть простих пояснень і відповідей. Згадані роботи проводили люди на машинах з дніпропетровськими номерами, підрядник — також дніпропетровська фірма ТОВ «Пенталіст». Належних дозволів на дані роботи у них, ясна справа, не було. Цікаво, хто ж стоїть за подібними багатомільйонними махінаціями?

З деяких джерел ми змогли дізнатися, що районна міліція отримала від виконавців робіт хабар в розмірі десяти тисяч доларів. Наголошуємо: вся опечатана техніка зникла. Ані міліція, ані «благоустрій», ані міська влада не дали відповіді на наші офіційні запити, пропустивши всі строки.

Отак розкрадають народне майно.

Будемо продовжувати виявляти подробиці даної події та докопаємося до істини.