Ремені «РС-1» зі стабілізуючою манжетою (quick cuff sling)

В наявності 20 шт. ось таких ременів «РС-1» зі стабілізуючою манжетою (quick cuff sling). Матеріал — синтетична стропа, фурнітура YK.

Збройний ремінь зі стабілізуючою манжетою, яка кріпиться на передпліччя. Натяжка ременя регулюється. Таким чином, зменшується навантаження на плечовий суглоб, а вага зброї рівномірно розподіляється по всій руці. Це дозволяє утримувати зброю в максимально стабільному положенні для підвищення точності стрільби.

Перший екземпляр розробляли на замовлення Kurt Oberst​ для «Ремінгтона». В цілому ремінь може використовуватися для будь-яких видів стрілецької зброї — від снайперських гвинтівок до ручних кулеметів. Для антабок різної ширини в комплекті є перехідник.

Стабілізуюча манжета кріпиться на фастексі — її можна швидко від’єднати. Також ремінь обладнаний фастексом для швидкого скидання.
Тестували, зокрема, на вишколах ГО «Синдикат» з ММГ АК, де інструктори полюбляють поганяти людей по калюжах чи кинути учбову гранату під час перепочинку, коли курсанти розслабляться )). При активних переміщеннях, падіннях, раптових «контактах» і «вибухах» манжета виконує функцію дублювання основного ременя, запобігаючи втраті зброї.

+380978628602

Детальніше: kelep.com.ua

Ремені зі стабілізуючою манжетою 1 Ремені зі стабілізуючою манжетою 2 Ремені зі стабілізуючою манжетою 2