Єдина Україна з верховенством прав людини

#РЕПРЕСІЇ: «ЗА ЩО МЕНЕ СУДЯТЬ?» — лідер Синдикату Євген Чепелянський про справу, за якою завтра суд

У 2017 році щодо добровольчого командира Микола Коханівський відбулася поліцейська провокація. Після похорон вбитого на війні побратима, його з дружиною та ще однією жінкою зустріли добровільні помічники поліції, які належали до формування Іллі Киви (тодішнього радника Arsen Avakov) і спровокували бійку з легкою стріляниною. Тут же «випадково» з’явився керівник «беркуту», який без форми «відпочивав» поряд і пов’язав Миколу Коханівського, а на камеру це зняв патрульний без форми, що «випадково» прогулювався поряд. Наразі особа, напад на яку інкримінується Коханівському, заявляє, що не є потерпілим і сама знаходиться в СІЗО за підозрою у підготовці замовного вбивства.

Я прибув на суд до бойового побратима, що постраждав від мусорського свавілля. Очікувався напад тітушок з того формування. Суддя вчинила правову колізію — перенесла засідання без ухвали на наступний ранок, усно наказавши везти підозрюваного в СІЗО (де його б не прийняли без ухвали). Тому з поліцією — «беркутом» та конвоєм домовилися присутні нардепи Ігор Луценко та Ігор Мосійчук про наступне: люди і підозрюваний МИРНО чекатимуть до ранку в залі суду (подібні прецеденти вже бували на резонансних судах, наприклад, у корбана).

Вночі на нас напали, без попередження, із застосуванням газу. Почали всіх бити, штурмувати зал суду. Ми не одразу, але зрозуміли, що то «беркут», хоча номерів на їх шоломах не було. Відбулися сутички, ось ВІДЕО.

Ми ледве вибралися з «пастки», вибивши вікна, вилізли з приміщення у внутрішній двір суду, адже нас затравили газом у замкненій залі. Серед нас були жінки похилого віку!

Ми забарикадувалися, бо було схоже на те, що мутять якусь провокацію і нас обрали як «сакральну жертву» та була загроза, що нас вб’ють. До ранку ми були заблоковані поліцією з усіх сторін. Вранці до нас вийшли переговорники і запросили продовжити суд до іншої зали, сказавши, що не чіпатимуть. В тій залі вже був беркут. Ми побігли назад, почали барикадуватися, але нас штурманули, вибивши двері з іншого входу у внутрішній двір, який вони прибирали від захаращень та готували всю ніч до штурму. Нас арештували і побили, мене пограбували і розбили телефон уйобки з беркуту, а потім на мене та ще кількох людей (Владислав Шевчук, Володимир Малафай, В’ячеслав Живодьор, інвалід війни Сашко Білий) почали вішати справу.

Однак, в суді нас випустили під домашній арешт (суддя бачив що в поліції нема доказів, а справа замовна) і подальші суди ми виграли теж, в тому числі апеляції обвинувачення. Зараз з невідомих причин вони різко вирішили шити нове обвинувачення. Весна прийшла? Хоча я так і знав, що садитимуть, як і за попереднього режиму, не корупціонерів, а тих хто за правду, ворогів системи.

Головний виконавець, який безпосередньо здійснює фабрикацію справи — слідчий Шевченківського райвідділку поліції м. Києва, на прізвище СОРОКА.

СУД:
Шевченківський райсуд Києва, вул. Дегтярівська, 31а, ВІВТОРОК 15.12.2020 о 11:00.

#репресії #громадська_реформа_судів