Єдина Україна з верховенством прав людини

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

  • Соціальна діяльність
  • Правозахист 
  • Благодійність
  • Військова діяльність (АТО та ЗГО)

    З самого початку свого існування СИНДИКАТ поставив собі за мету посприяти самоорганізації українських громадян та направити їх на захист своїх прав, взаємодію у побудові України. Події Майдану та війна змусили нас на певний час майже повністю зосередитися на питаннях «революційної» та військової діяльності. Зокрема під час найгарячіших подій російської агресії у 2014-2015рр ми оперативно займалися формуванням власного добровольчого підрозділу, участь у безпосередніх бойових діях, операціях, волонтерська та гуманітарна робота, формування та вишкіл загонів громадської територіальної оборони в тилу.

Робітнича БоротьбаНаразі СИНДИКАТ у своїй діяльності згідно Законодавства України має профспілковий, правозахисний, благодійний, просвітницько-інформаційний та спортивно-військовий вектори.

Зокрема повернувшися з фронту наші добровольці почали постійно стикатися з проханнями громадян про допомогу у наведенні порядку, через розгул корупції, злочинності, шахрайства, наркоторгівлі. Ми одразу почали реагувати на звернення та наводити власними силами громадський порядок, зокрема закривати наркоточки, сурогатні наливайки, «лохотрони», захищаючи людей від рейдерів, «кидків» на зарплатню, знущань тощо. Таким чином нам довелося зіштовхнутися зі свавіллям поліції, якому ми завжди протистоїмо та проводимо постійний громадський моніторинг та контроль діяльності правоохоронних органів.

Одним із напрямків діяльності є профспілкова, зокрема ми діємо у різних сферах — від ІТ до будівництва і держслужб. Ми діємо в межах Законів України «Про громадські об’єднання», «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» тощо. Саме тому наші профспілкові організатори та правозахисники завжди готові надати кваліфіковану юридичну допомогу тим, хто до них звертається. Зокрема ми допомагаємо людям відновити справедливість — повернути заборгованність із заробітної платні, отримати відшкодування за невикористану відпустку, відновитися на робочому місці при незаконному звільненні тощо. Іншим важливим питанням — є захист підприємців, їх прав та можливості займатися бізнесом. Наш основний вектор розвитку — налагодження соціального партнерства, саме для цього ми і пропонуємо працівникам та роботодавцям вдатися до соціального діалогу, за нашого посередництва.

Наша правозахисна діяльність пов’язана з протидією ганебному явищу тортур у місцях несвободи. Це пережитки радянщини та ми активно проводимо моніторинг таких місць, а також проводимо активну кампанію проти тортур, яка спричинила ряд репресій проти наших правозахисників, однак ми все-одно раз за разом перемагаємо несправедливість.

Також нашою задачою є захист учасників російсько-української війни, (в тому числі у місцях несвободи, так само як і на волі) а також захист іноземних добровольців, які воювали за Україну та будуть переслідуватися в разі екстардиції.

На сьогоднішній день ми вбачаємо великий пласт нашої діяльності у боротьбі за права наших громадян на тимчасово окупованих територіях, боротьба за визволення наших українських та кримськотатарських політв’язнів, шляхом актуалізації даної повістки на міжнародному рівні. Ми проводимо боротьбу проти насильницького призову наших громадян в окупованому Криму до окупаційного війська, що є порушенням Женевської конвенції.

Ми підтримуємо прагнення всіх народів на свободу та сприяємо звільненню всіх окупованих москвою територій і країн. Наша мета, за яку ми воювали та несли поранення, — відновлення територіальної цілісності України. На сьогоднішній день ми бачимо вагому важливість інформаційного вектору боротьби за Україну. Наша пріоритетна задача, на яку направлений значний пласт вищеописаної діяльності — зменшення та унеможливлення російського впливу на владу та державу в Україні, викриття російської агентури та викорінення імперських наративів з українського інформпростору.