Справа СИНДИКАТУ: АНТИКОРУПЦІЙНИЙ НАСТУП та ПРОДОВЖЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ НАСТУП та ПРОДОВЖЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ

Події Революції Гідності та їх наслідки дали нам потребу замислитися над сутністю всього, що відбувається. Беззаперечним є факт того, що повстання на Майдані мало два основних рушійних фактори: антикорупційний та антиолігархічний. Проте зовнішня російська агресія та керівництво олігархату Майданом не дали нам, народу України, завершити нашу революцію.

Проблемою Майдану було те, що люди, йдучи туди, мали безліч нагальних проблем, але вони не вирішували їх, лише жадали приходу «доброго правителя», який все змінить. Тобто — людина, якій, умовно кажучи, вже три місяці заборгували на підприємстві зарплатню, людина, на якій висить купа кредитів, які вона навіть не брала ніколи, людина, у якої наркопритон прямо в під`їзді, іде боротися за те, щоб хтось там став президентом. Це відчуження народу від процесу державотворення несе досить деструктивний зміст. Від зміни облич при владі система не змінюється. Вона змінюється лише шляхом самоорганізації пасіонаріїв суспільства. Це наша аксіома.

За нашими поглядами, основним постулатом, на якому тримається злочинна система, є корупція. Саме вона і дала можливість олігархам отримати нечесним шляхом свої статки, саме завдяки корупції олігархат почувається в безпеці. Корупція дає можливість олігархату мати безперервні грошові потоки. Саме в них, в грошах, сила олігархів та чинної деструктивної системи. А також у нашій ницості та неорганізованості.

Вони вміють маніпулювати нами. Влада (ляльки олігархату) вже вміють виставляти проти батальйонів інші батальйони, на противагу одним активістам — інших. Вони монополізували всі ЗМІ (а значить, свідомість мас), зараз вони монополізують протест. Тому дуже часто протест є знаряддям одних олігархічних кланів проти інших. У нинішні часи капіталістичної роздробленості удільні князьки навчилися використовувати найчистіших людей у своїх брудних цілях. Тож маємо вміти аналізувати, перш ніж «вписуватися» за тих чи інших.

Наша задача — тріумф добра. Добро живе лише тоді, коли робляться добрі справи. Більш приземленою мовою це значить, що ми прагнемо побудови дійсно національної, народної держави. Яким чином це зробити? Новий Майдан? Можливо. Але він не має бути маріонеткою у руках олігархату та їх космополітичних покровителів. Ми переконалися, що безкінечні перевороти на площах несуть лише крах економіки та зміну кланів при владі. Наш Майдан — це Майдан кожного двору, кожної вулиці, кожного підприємства. Лише за умови самоорганізації на місцях будуть народжуватися пасіонарії, які будуть вести за собою. Саме завдяки їх консолідації ця країна досягне успіху. Ті, кому все одно, — нас не цікавлять, нас цікавлять найактивніші, порядні та свідомі люди. Інакше ніяк.

Вміючи ламати корупційні схеми та домагатися свого, ми встановлюємо народний порядок. Ми вчимося бути господарями своєї землі — а це одвічна українська національна ідея. Народний порядок може народитися лише знизу. Влада олігархів над нами тримається завдяки цій системі, система тримається на корупції. Групи пасіонаріїв мають створювати громадську альтернативу та, ламаючи корупційні схеми, перекривати фінансові потоки олігархату, і тоді прогнила система відімре сама. Діяти, будувати підґрунття нового Світу. Він народиться з наших районів, заводів, офісів, університетів тощо. Наведення народного порядку та тотальне об`єднання задля щоденного встановлення народного порядку на місцях — це і є логічне продовження української революції.

Інакше — знов до порожнечі.

Долучайтеся до боротьби. Також кидайте до обговорень інформацію про корупційні схеми і покидьків — хабарників, наркопритони, махінаторів, лохотрони та іншу шваль, що заважає народу жити та несе прибутки корупціонерам та надійний захист їх господарям з олігархату. СИНДИКАТ не залишить їх без уваги.

З повагою, Ваш Хрест.

Дізнайтеся більше за ідею СИНДИКАТУ тут.

Приєднатися до боротьби або запитати про допомогу можна тут.

Наші підрозділи та вишколи  — читайте тут.