Суспільний проект СИНДИКАТ — зміни в суспільстві, державі, в собі

Суспільний проект СИНДИКАТ

Започатковуючи Суспільний проект, ми започатковуємо не нову політичну партію чи олігархічний клан.

Нам потрібні зміни. Задля збереження нашого народу маємо вийти із Системи, щоби сплести навколо неї павутиння, а надалі — докорінно змінити її.

Суспільний проект СИНДИКАТ — це саме проект і практика змін у суспільстві, державі, в собі.

Суспільний проект — це інструкція до дії, це план, реалізувавши навіть перший етап якого ми звільнимо місто від свавілля чиновників і безчинства злочинців.

Ми не кажемо вам: “вступайте в партію, і щось, десь, колись…”, ми кажемо вам: “долучайтеся до РЕАЛІЗАЦІЇ Суспільного проекту, щоби позбавити власний двір від наркопритонів та розливайок, махінацій з платіжками та лохотронів, поліцейського рекету та злочинності тощо”. Саме від цього негативу та лайна очиститься місто Київ уже після реалізації першого етапу Суспільного проекту СИНДИКАТ.

Перший етап Суспільного проекту — локальний. Ідемо до змін наче по східцях, етап за етапом — щоб зміни були справжні, докорінні, ефективні, позитивні.

Далі — більше.

Уявіть собі країну, в якій саме суспільство здатне самостійно і оперативно вирішувати нагальні проблеми, адже з ним рахуються, бо воно має силу. Уявіть собі, що в ньому тепер панують принципи справедливості та взаємодопомоги (а не влади грошей та пригнічення). Уявіть, що саме суспільство стало “четвертою владою” в країні. А потім і єдиною.

Уявіть, що таке суспільство, об’єднане у єдину мережу взаємодопомоги, організоване авторитетними лідерами за принципами внутрішньої самодисципліни, гармонічної ієрархії та функціональності, вибудовує власну суспільну альтернативу існуючому бюрократичному апаратові. Здорову і живу.

Уявіть, що в якийсь момент така суспільна альтернатива замінює існуючу систему, демонтує та викидає її на звалище історії як непотріб. Ні, нас ніколи не влаштує черговий “палацовий” переворот. Наш ідеал — Суспільна революція з відкритими очима замість олігархічних війн та трясовини буденної брехні.

Тепер уявіть державу, в якій бюрократію зведено до мінімуму — всі її органи та представництва працюють лише задля ефективності функціонування держави в цілому. Вам більше не потрібно стояти в чергах, платити додаткові платежі чи давати хабарі — звільнену від корупції та влади олігархату державу раціонально збалансовано та модернізовано. Уявіть, що немає ніяких дурних виборчих перегонів пройдисвітів, у яких виграє той, чий господар «кинув більше бабла» на кампанію. Уявіть, що система правосуддя працює дійсно задля забезпечення правосуддя, уявіть, що людей не катують в тюрмах, а виправляють, що держава не гребе останні копійки у вигляді податків, а створює умови для розвитку актуальних у світі та країні бізнес-проектів, що створюють нормальні робочі місця. Уявіть, що ви отримуєте достойну зарплатню на роботі, а ваше кар’єрне зростання залежатиме виключно від ефективності виконання професійних функцій.

А уявіть ще світ без енергетичних монополій, війн та голоду; уявіть Цивілізацію, що прямує не в нікуди, не на “айсберг” подібно “Титаніку”, а іде шляхом доцільного прогресу, збереження природи та розвитку людських відносин в усьому світі.

Мрії, скажете ви?

Так здається лише спочатку.

Все це реальність. Варто лише спробувати. От побачите, все вийде.

Ми бачимо ціль. Ми маємо план. І з його першим етапом можете ознайомитися прямо зараз.

СИНДИКАТ — це не партійний проект, а суспільний. За нас не треба голосувати, нам не треба платити гроші, “нас” не існує як відчуженої ланки, ми — лише чітка структура допомоги та модерації у реалізації цих змін.

СИНДИКАТ — це те, що треба реалізовувати.

СИНДИКАТ — це не лише “ми”, це всі МИ.

Вийди з системи. Зміни світ.