Єдина Україна з верховенством прав людини

Свободу Хресту!

Свавілля поліції за останні роки уже стало звичною справою: побиття людей та журналістів, вибивання зізнань у відділках, незаконні затримання, пограбування поліцейськими дітей і як кульмінація — загибель дитини від кулі п’яних поліцейських. Кримінальна справа проти лідера Синдикату Євгена Чепелянського також у цьому списку провалів реформи поліції. Нагадаємо, що у жовтні 2017 року працівники поліції особливого призначення напали на мирних вільних слухачів суду, серед яких були журналісти та літні люди, з використанням газу у закритому приміщенні (!!!).

1Проте замість порушити кримінальну справу щодо дій поліції, які загрожували життю і здоров’ю ні в чому не винних громадян, натомість кримінального переслідування зазнають постраждалі від поліції. Євген Чепелянський у той день перебував у залі суду як журналіст за редакційним завданням, проте це не завадило відкрити кримінальну справу проти нього.

Суди по цій справі відновились, адже прокуратура Шевченківського району ніяк не хоче шукати справжніх винних, зокрема тих, хто віддав наказ про штурм судової зали. Фото з останнього судового засідання — не дамо засудити невинних і змусимо розслідувати справу!