СИНДИКАТ дбає про безпеку — самоорганізація мешканців району

Сьогодні представники Синдикату організували збори мешканців одного з будинків на Троєщині, який зіштовхнувся з рядом типових проблем: квартирні крадіжки, наркоторгівля і постійно зламані домофони, активність «віконних» шахраїв, які знущаються із пенсіонерів під «дахом» поліції. В результаті зборів мешканці будинку прийняли рішення про створення ініціативної групи, яка у найближчий період організує обладнання під’їздів відеокамерами спостереження, та охорону. Також ухвалено рішення про створення групи оборони двору, задля протидії шахраям, наркоторгівцям та ін.

Збори вів місцевий мешканець синдикатівець Костя Брагін, якого влада 5 років переслідує через його профспілкову діяльність (інфа про це на ютуб-каналі «СИНДИКАТ ІНФО» https://youtu.be/wMLK2qRKHOQ). Присутні юристи СИНДИКАТу надали мешканцям консультації на місці.

Якщо Ви зіштовхнулися з подібними та іншими проблемами та бажаєте покращити Ваш дім, двір, район, та задля сприяння самоорганізації населення, звертайтеся до СИНДИКАТу: 093 955 31 00.

#самоорганізація#самооборона#синдикат#профспілка_синдикат