СИНДИКАТ допоміг ошуканим громадянам повернути свої кошти

Шахраї КорпосистемсМи допомагаємо громадянам та ламаємо корупційні схеми не через вибори, ми не маємо з того грошей та не є якимись «тимурівцями». Ми робимо все це з ідейних переконань — ми прагнемо НОВОЇ ДЕРЖАВИ. Вона можлива лише за умови постання нової «гілки влади» — громадської альтернативи та контролю. Це може здійснювати лише міцна та досвідчена структура, яку ми й прагнемо збудувати на зло владі.

Саме тому ми і допомагаємо простим громадянам, заступаємося за слабких.

Наприклад, днями домоглися повернення грошей ошуканим. Ми вже писали про «Корпосистем«. Це така мережа, яка прийшла до нас з Росії і займається тим, що обманює пенсіонерів, — ходить по хатах та пропонує встановлення вікон/дверей/балконів. Далі вони беруть передоплату (або оформлюють на людину кредит) та нічого не роблять або ж ставлять конструкції неналежної якості (повний лохотрон).»Корпосистем» може називатися по різному; їх, зокрема, об’єднує інформресурс order-inform.com.ua

Нещодавно до нас зверталися громадяни, які замовили в подібному офісі двері та вікна. Ці громадяни мали справу конкретно з ФОП Слива, який знімає офіс на вул. Полярній. Нам було давно відомо про цей офіс — вони вже обманювали людей, зокрема до нас з Інтернету потрапляли фото дверей, які вони таки зі скандалом встановили одній пенсіонерці, причому з п’ятисантиметровими зазорами.

Саме тому громадянка К., як тільки дізналася про шахрайську сутність цих «корпосистемщиків», написала скаргу до Об’єднання СИНДИКАТ. Наші люди проконтролювали цей процес, і днями представники офісу повернули постраждалій громадянці К. дві з половиною тисячі гривень, які остання вносила у вигляді задатку за встановлення вікон (які їй, ясна річ, представники офісу нормально встановлювати не збиралися).

Тож боріться за свої права та не бійтеся. Ми вміємо перемагати і навчимо народ цьому.

P. S. Ми в черговий раз попереджаємо: в Україні діє ціла мережа віконних шахраїв під дахом місцевих УБЕПів та дільничних інспекторів міліції. Ми не радимо платити гроші шахраям «Корпосистем» та користуватися «послугами» ФОП Слива.

Долучайтеся до правильних справ та змінюйте цю країну вже зараз. Щоб ваші діти жили в новій державі.