Термінове звернення Правозахисного об’єднання «Синдикат» до народних депутатів України

Правозахисне об’єднання «Синдикат» закликає народних депутатів України підтримати кандидата на посаду Голови Верховної Ради України народну депутатку Яну Зінкевич.

Складна політична ситуація в якій опинилася Україна може мати продовження у вигляді ускладнення політичної та економічної кризи.

На нашу думку в цій ситуації саме кандидатура Яни Зінкевич є оптимальною, так як саме вона може вивести український парламентаризм із кризи, так як вона має значний організаторський досвід у кризових та екстремальних умовах.

З початку війни Яна будучи 18-тирічною дівчиною створила дієву службу тактичної медицини, яка рятувала людей безпосередньо у зоні проведення бойових дій та продовжує свою діяльність. Це свідчить про здібності Яни Зінкевич, які вона значно збільшила за часи депутатської роботи, адже Яна завжди працює над багатьма успішними проєктами.

Крім того, етична сторона того, що парламент очолить жінка-доброволець, буде нагадувати депутатам про етичність під час їхньої законотворчої діяльності, а також значно збільшить авторитет України на міжнародній арені, підкресливши обраний курс розвитку нашої держави.

З повагою, Правозахисне об’єднання «Синдикат»