#терміново: нацгвардійці побили двох ув’язнених у будівлі Шевченківського суду — рідні

До редакції «Синдикат Інфо» звернулися близькі громадянина Сірка Івана Миколайовича, який перебуває у Лук’янівському СІЗО. За їх інформацією, під час очікування у подвір’ї Шевченківського суду засідання по своїй справі, він поскаржився співробітнику нацгвардії на незадовільний санітарний стан туалету та попросив доступу до іншого санвузлу. Конвоїр відмовив в’язню та почав його ображати, чим спровокував емоційну реакцію останнього (Іван Сірко вдарив кулаком двері боксу). Після цього співробітники нацгвардії застосували до в’язня силу та сльозогінний газ і залишили у боксі.

У знак протесту проти побиття, в’язень розбив власний термос та перерізав собі вени його уламками. Медичну допомогу йому погодилися надати лише з другого виклику швидкої. Наразі він перебуває у міській лікарні швидкої допомоги.

Нас також повідомили, що відразу після доставки Івана Сірка до лікарні, ця ж група нацгвардійців побила ще одного в’язня, який висловив обурення їх діями. Екзекуція закінчилася його доправкою назад у СІЗО. Медична допомога йому не надавалася.

Наразі з’ясовуються всі деталі справи.

#правозахист#тортури

Більше інформації та новин на нашому телеграм-каналі http://t.me/syndykat_info