У ситуації по 25-ій колонії — правозахисники кажуть про багато побитих вночі в’язнів

У ситуації варто розуміти, що це одна з найстрашніших зон України. Олексіївська колонія відноситься до так званих «червоних» зон, у народі колонії Харкова називають «Харківський трикутник» за аналогією з «Бермудським» (так як в цих колоніях ламають та катують).

Коли туди везли скандально відомих Павличенків то вони порізали собі вени, щоб не потрапити туди. Проте так роблять сотні ув’язнених.

«Проблема полягає в тому, що там 1500 в’язнів які мають працювати безоплатно у три зміни на контрафактних виробництвах — це мільйонні прибутки чиновників. Інші 500 зеків наділені адміністрацією незаконним правом бити та принижувати інших зеків, щоб не було скарг на нелюдські умови»

«Тут дійсно використовують катування — ґвалтують у задній прохід гумовими кийками рвучи кишки, або ламають ребра зеків у гамівних сорочках. В це важко повірити звичайним людям — але це у них під носом у закладах виправлення з зеків роблять ще більших психів і утримується це все за їхні кошти»

Так кажуть колишні ув’язнені. За нашою інформацією фейк про «бунт» закинутий, щоб покарати та побити в’язнів за скарги та не допускати (самовільно) адвокатів, правозахисників, представників омбудсмена тощо.

Наш інформатор з числа працівників ДКВС підтверджує цю інформацію і зауважує, що напередодні кілька керівників установи попалися на розкраданні майна (це і дало можливість зекам повідомити правозахисників про нелюдські умови).

#правозахист #інсайд #корупція

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ НА ТЕЛЕГРАМ КАНАЛІ СИНДИКАТ ІНФО http://t.me/syndykat_info