ЛИСТ ДО МОЗ: Поставити кодеїновмістні препарати на облік!

ortodox_vzaiemodopomoga«ВЗАЄМОДОПОМОГА» (Об`єднання СИНДИКАТ) веде постійну боротьбу з наркомафією та долучає до неї колишніх наркозалежних, а також осіб, що проходять реабілітацію.

Ми вважаємо, що після Майдану в Україні не може бути на перших позиціях продажу препарати, які вживають виключно наркозалежні. Сьогодні чиновники та корупціонери багатшають за рахунок найслабших, зокрема і наркозалежних.

Всі існуючі державні програми — лише засіб заробляння коштів можновладцями, або ж фізичного знищення наркозалежних, які не мають чим сплачувати. Такі сумні реалії.

Ми звертаємося до Міністерства охорони здоров`я з вимогою поставити кодеїновмістні комбіновані препарати на предметно-кількістний облік, задля профілактики цієї жахливої хвороби (наркоманії) серед молоді.

Лист до МОЗ - Взаємодопомога -  сторінка 1

Лист до МОЗ — > БО/БФ Взаємодопомога. Сторінка 1

Лист до МОЗ - Взаємодопомога -  сторінка 2

Лист до МОЗ — > БО/БФ Взаємодопомога. Сторінка 2

Кодеїновмістні комбіновані препарати не ставлять на цей облік, тому що в фармацевтичних заводів, які його випускають, є міцне лобі у Міністерстві охорони здоров’я. І це не дивно, адже прибуток із продажів таких препаратів — сотні мільйонів.

Фармацевтичні компанії «підсаджують» людей на наркотики, на місцях цілі структури з місцевих УБНОНів та кримінальних елементів створюють мережі наркоаптек, а МОЗ завжди в долі. Подивіться на землю поруч з деякими аптеками — вона усіяна пачками з-під кодтерпіну, коделаку тощо. Бізнес на смертях міцно вкорінився у сучасний корупційний апарат. Друге місце за продажами в Україні серед усіх ліків — наркотик, яким торгують з-під вітрини, кодїновмістний , а значить і наркотичновмістний. Його майже не виписують хворим лікарі, більшість споживачів — наркозалежні особи. Масштаби наркоманії величезні, і цей факт — дуже красномовне тому свідчення.

Кодеїновмісні препарати — не іграшки. Кодеїн — опіат, що викликає моментальне звикання, сильні ломки, ранні смерті, повну деградацію організму. Звичайне вживання таких пігулок моментально втягує у систему, нищить психіку, а потім і все здоров’я. Чорні наркомани знімають ломку, з’їдаючи одразу кілька пачок кодеїновмістних препаратів (кодепсин, кодтерпін тощо), коли нема під рукою дози «ширки». З нього ж роблять і сумнозвісний «крокодил», змішуючи з ацетоном; від такого наркотику гниє тіло, а смерть довго чекати не доводиться.

У наркозалежних всі думки про наркотик. Сюди ж додайте ломку, а від кодеїну вона дуже сильна. Тоді наркомани йдуть на крадіжки. Ви не помічали, що біля таких аптек завжди розміщують ломбарди? Це налагоджені схеми заробітку на бідах вулиці. В долі всі. Крім сімей, які втрачають людей. Кодеїн — страшна річ, і вона надто близько. Подивіться навкруги. Мусимо піднімати цю тему, маємо побороти цю корупційну схему всеукраїнського масштабу.

— — — — — — — — — — —
Якщо ВИ, або ВАШІ близькі — наркозалежні та потребують реабілітації, телефонуйте: 063 417 43 30

Ми допоможемо позбутися психологічної залежності та сприятимемо у соціальній адаптації.

Якщо ВИ прагнете допомагати у нашій боротьбі з наркоторгівлею, або ж знаєте, як допомогти наркозалежним, телефонуйте: 093 955 31 00

Якщо маєте можливість допомогти нашому Фонду матеріально, номери рахунків «ПриватБанк»:

26004052621298 UAH
26005052625754 USD
26003052626465 EUR

призначення платежу: «боротьба з наркотиками».

Більше про нашу боротьбу з наркотиками тут.