З приводу фейкових виборів у «держдуму» рф

Зараз у рф проходять вибори у держдуму» — кишеньковий парламент, який слухняно виконує усі вказівки адміністрації путіна (свого часу він повністю підтримав вторгнення російських військ в український Крим).

Хочемо виділити два моменти.

— голосування проходить дистанційно через смартфони. Очевидно, що таку форму «диджиталізованого» голосування введено лише задля істотного спрощення фабрикацій. Попередні опитування демонструють впевнену перемогу пропутінських

— рф продовжує серйозно порушувати міжнародне гуманітарне право через злочинне залучення до дистанційного голосування українське населення з окупованих територій Криму та Донбасу. Для цього агресори провели злочинну паспортизацію — примусову в Криму та «за спрощеною процедурою» для мешканців окупованого Донбасу, для чого було використано серйозну пропагандистську машину. Дії кремля є новою ланкою агресії проти України та відкритою зневагою до всіх норм міжнародного права.

Вважаємо, що сьогоднішньою задачею українського громадянського суспільства та проукраїнського політикуму є активне сприяння невизнанню фейкових виборів на міжнародній арені. Залучення цивільного населення окупованих територій це кричущий випадок, ігнорування якого є сприянням злочину. Ці вибори нічим не відрізняються за об’єктивністю від торішніх виборів у Білорусі, які справедливо не визнав світ.

Примусова паспортизація населення окупованих територій являє собою явний акт агресії проти України, проти демократії та цивілізованого світу. Ми маємо добитися посилення санкцій, а також розгляду даних злочинів у міжнародних судах, задля притягнення путінського режиму до правової відповідальності за такі дії.

Саме громадянське суспільство може змусити недолугу зелену владу не визнативати ці «вибори» та спрямовувати зусилля та можливості держави на фіксацію злочинів москви щодо незаконної паспортизації на тимчасово окупованих територіях для подальшого підйому цих питань на міжнародній арені. Це один з пластів нашої боротьби за незалежність України та гідне життя.