ЗАКЛИК ДО ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ

Заклик до демолбілізованих - Синдикат

Ця влада надто цинічна та несправедлива. Це вони допустили цю війну, тисячі українських смертей, «котли», здачі міст та регіонів. Це вона мобілізовувала непридатних до служби та виганяла з фронту добровольців, це вона не забезпечувала фронт нічим, це вона кидала хлопців в поле без їжі та зброї, це їхнє бездарне керівництво не змогло ані навчити, ані дисциплінувати армію — на цинічній владі кров наших солдатів. Це вона кинула наші сім`ї напризволяще та затягує нас у бюрократичну тяганину, не даючи статусів учасників бойових дій та інших гарантій. Коли ми шукаємо допомоги — нас намагаються втягнути у політичні ігри, у ході яких одні покидьки рвуться на місце інших, але нічого не змінюється по суті.

Коли ми повертаємося в тил, ми бачимо, що в країні досі тотальна корупція, чудово себе почувають ті, хто грабує наших людей, ті, хто вбивають наших дітей наркотиками, а наших батьків — тарифами. Безлад, продажність, злочинність, брехня та лицемірство — ось ознаки сучасності. Політики тих чи інших кольорів розпродають та дерибанять країну, розкрадаючи її та використовуючи порядних людей. Олігархічні бізнес-війни політичного та навіть зовнішньо-політичного масштабу ведуть країну у глибоку прірву. Лише серед наших братів чуєш рідкісний заклик «досить роздирати мою країну!», проте це крик відчаю. Всіх нас намагаються втягнути в політичні деструктивні баталії продажні ЗМІ та політикани — маріонетки та власність олігархів.

ТРЕБА БУДУВАТИ ТРЕТЮ СИЛУ — ГРОМАДСЬКУ АЛЬТЕРНАТИВУ.

Прийшла пора зрозуміти це. Незалежно від того, хто ти: мобілізований чи доброволець — ніхто не допоможе тобі, крім тебе самого та твоїх братів. Неважливо, де ти воював, важливе ТВОЄ ПРАГНЕННЯ НАВЕСТИ ПОРЯДОК В ДЕРЖАВІ!

Наше місто рвуть злочинні угруповання та політичні маніпуляції, завдяки яким ми все частіше чуємо постріли в столиці. МИ ЗАКЛИКАЄМО ВЕТЕРАНІВ АТО ОБ`ЄДНУВАТИСЯ ТА ДОЛУЧАТИСЯ ДО ПРАВИЛЬНИХ СПРАВ! Не давай себе використовувати! Об`єднання СИНДИКАТ — незалежна організація, де такі самі, як і ти, українці, в тому числі — такі самі, як і ти, фронтовики. Лише на таких, як ми, — надія на збереження цієї, і без того розпроданої, країни. БЕРИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, борися разом з нами з корупцією, наркоторгівлею, бєспрєдєлом, вчи та виховуй молодь, допомагай ближнім та БУДУЙ МІЦНУ СТРУКТУРУ, щоб вона ставала СИЛЬНОЮ і, зрештою, замінила й ЗМІНИЛА цю систему.

Ось інформація про нас, про наші справи, а не гасла: Наведення народного порядку та наша діяльність.

Якщо ти такої ж думки, якщо хочеш навести порядок в місті, АБО Ж У ТЕБЕ ПРОБЛЕМИ, В ЯКИХ ТОБІ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ МИ (оформлення соціальних пільг тощо), телефонуй: 063 417 43 30 ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОБ`ЄДНАННЯ СИНДИКАТ. Ми допоможемо ТОБІ!

Також ТИ можеш долучитися до нашої діяльності, заповнивши форму.

НЕ ВІР ПРОДАЖНИМ ПОЛІТИКАНАМ! ВІР СОБІ ТА ТАКИМ ЯК ТИ!