Заклик про допомогу воякам на передовій

Стан армії дуже «добрий». На передовій немає навіть елементарних будівельних мішків для укріплення позицій (!) І які дурні після цього кричать про нову українську армію? Вона тримається лише на одиницях ентузіастів. Нижче якраз про таких.

Друг "Тюбік"

Якби не такі, як людина на фото, то був би всім кінець. Це друг «Тюбік». У вільний час ця людина наводила порядок в Києві, пройшла Майдан та відправилася в АТО. Вже в лавах Збройних сил «Тюбік» самостійно організував солдатам-новобранцям вишкіл (штабу це, як виявилося, нецікаво), а потім, разом із побратимами, об’єднав найбільш адекватних солдатів та створив осередок нашого Суспільного проекту, прямо на передовій! Хлопці не лише щодня сміливо воюють на першій лінії, не лише ризикують життям, даючи відсіч супротивнику. Хлопці наводять порядок і в лавах самої армії — борються з пияцтвом, мародерством та махінаціями військового начальства, захищаючи права військовослужбовців.

Зараз хлопцям ДУЖЕ НЕОБХІДНІ ЗВИЧАЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МІШКИ (!) для укріплення позицій. Потрібно 200 мішків. Це не тисячі, які обивателі витрачають на святкування різних свят, це банальні будівельні мішки, які можуть врятувати бійця під час обстрілу.

Хто може пожертвувати — невідкладно ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ за номером (063) 417 43 30 або (093) 955 31 00 (!) ЗАХИСНИКИ БАТЬКІВЩИНИ БУДУТЬ ЩИРО ВАМ ВДЯЧНІ!

////////////////

Реквізити для перерахування фінансової допомоги:

№ картки (ПриватБанк): 5168 7572 1104 8865 (Євген Чепелянський)