Заява Синдикату щодо провокацій у акваторії Чорного моря

Сьогодні за інформацією ряду ЗМІ, російський прикордонний сторожевий корабель виконав попереджувальні постріли в бік Британського есмінця біля окупованого Криму, а російський літак Су-24М виконав попереджувальне скидання бомб по курсу руху даного корабля.

Згодом у Британському МЗС заперечили цей факт і заявили, що есмінець здійснював мирний прохід у територіальних водах України.

Ми вбачаємо у цих подіях російську провокацію. Подібні провокаці з боку РФ завжди загрожують загостренню політичної та військово-політичної ситуації в світі.

З цього приводу Синдикат заявляє:

1. Вкотре звертаємося до світової спільноти із закликом посилити санкції і припинити торгівлю з РФ, адже від цього залежить безпека та мир в багатьох країнах світу, зокрема Західного.

2. Проукраїнські політичні сили у всіх структурах влади повинні консолідуватися та надавати гласну і негласну підтримку Збройним Силам України та українським організаціям, що реально займаються питаннями сприяння національній безпеці України. Також звертаємо увагу на те, що зараз уже не післяреволюційний 2014 рік, тому українське суспільство та проукраїнський елемент у владних структурах має за питання честі зробити все, щоб в разі нового витка військового маштабного вторгнення або іншої ескалації російсько-української війни, бійці були одягнені, нагодовані, озброєні нормальною зброєю, екіпіровані засобами зв’язку, навчені і вишколені.

3. Звертаємося до добровольців із закликом оновити свої знання та військові навички. Всім добровольцям Синдикату з бойовим досвідом, а також учасникам Загону громадської оборони Синдикату бути готовими за першим сигналом прибути на вишкіл чи до вказаного місця збору.

Голова Правозахисного об’єднання «Синдикат», Євген Чепелянський

#КримЦеУкраїна