Єдина Україна з верховенством прав людини

Заява «Синдикату» — вимагаємо у поліції припинити покривання злочинів щодо робітників ТОВ «ІБК Люкс Капітал Буд»

ТОВ «ІБК Люкс Капітал Буд», яке систематично здійснювало масову невиплату заробітної плати своїм робітникам, порушило усі попередні домовленості з правозахисниками щодо повернення заборгованості трудовому колективу. Представники керівництва будівельної компанії після наданих обіцянок у найкоротші терміни розпочати виплату заборгованості робітникам, навмисно змінили свої телефонні номери.

Кришована владою компанія, загальна сума тендерів якої перевищує 180 млн. грн., реалізовує стару схему з навмисним збанкрутінням організації та подальшим уникненням відповідальності за масову невиплату заробітної плати трудовому колективу. За нашої інсайдерською інформацією, компанія у минулому вдавалася до таких дій.

Не поспішає реагувати і поліція. Потерпілі від шахрайських дій «Люкс Капітал Буд» вже другий тиждень не можуть отримати інформацію про долю своїх заяв за наданими їм співробітниками поліції номерами.

У той же час до «Синдикату» звертаються все нові робітники, яких «кинули» на зарплатню у «Люкс Капітал Буд». Шахраї не виплачували зарплатню навіть співробітникам головного офісу організації.

Закликаємо владу терміново відреагувати на факти масового порушення трудових прав робітників з боку ТОВ «ІБК Люкс Капітал Буд» та не доводити ситуацію до критичної межі. Кількість ошуканих шахрайською організацією людей постійно збільшується. Детального вивчення правоохоронними органами потребує і непрозора господарська діяльність організації з сумнівними багатомільйонними тендерами.

Якщо ви постраждали від шахрайських дій ТОВ «ІБК Люкс Капітал Буд» або володієте будь-якою інформацією про діяльність організації, телефонуйте на 093-955-31-00