ЗВЕРНЕННЯ ОБ’ЄДНАННЯ СИНДИКАТ ДО ПАТРІОТІВ

"СИНДИКАТ" логотипСьогодні у Верховній Раді продовжують дерибанити нашу країну особи, від яких нічого толком і не залежить, особи, які просто влаштовують цирк, що цікавий лише глядачам — адже все і так вже давно вирішено зовсім в інших кабінетах. У цій ситуації як одні, так і інші клоуни зіграли одну й ту саму гру, що називається руйнуванням того, що залишилося від держави.

Насправді, на тлі всіх реалій, відповідні конституційні зміни не є настільки фундаментальним питанням, як його підносять як «владні» так і формально «опозиційні» клани олігархату та їх ЗМІ. Істерія роздувається НЕ з метою порятунку країни (як одними, так і іншими), а виключно з метою політичних маніпуляцій населенням напередодні виборів, а також задля політичного впливу для відстоювання бізнес-інтересів тих чи інших олігархів.

31 серпня під стінами зРади відбулося продовження цієї політичної гри. Безвідповідальність політиканів, які не можуть забезпечити порядок на власному мітингу, робота провокаторів від спецслужб та кланів — все це ми бачимо кожен раз під Верховною Радою. Подібні «підстави» виливаються в арешти перших-ліпших, хто потрапив під міліцейський кийок.

31 серпня на акті політичної клоунади пішли в хід бойові гранати. Що це дало? Смерть звичайних хлопців-строковиків, черговий розкол в суспільстві та ненависть одних людей до інших. До чого це може призвести? До заборони проводити будь-які масові заходи з подальшою узурпацією влади «шоколадним» кланом.

У своїх іграх олігархічні клани використовують патріотів, за допомогою емоцій останніх маніпулюючи ними. Найбільша проблема нації — лохуватість. Багато порядних осіб ведеться на такі маніпуляції або ж на політичну клоунаду. Дехто кричить про новий переворот або ж Майдан, проте не каже, яка буде альтернатива нинішньому режимові, і головне — в чому виграє нація, якщо «шоколадний» клан змінять якісь ляшки чи коломойські, що прийдуть до влади. Переворот без адекватної та самодостатньої сили лише остаточно знищить економіку та «децентралізує» країну ще більше — кожен удільний олігарх намагатиметься створити собі «народну республіку».

Патріоти, майте голови. Припиніть допомагати покидькам. Об’єднуйтеся для правильних справ. Інакше країна не вийде з цієї смути ніколи.