Звертаємося до органів влади та міжнародних організацій, щодо зникнення українського політв’язня кремля

Кримчанина Олега Приходько окупаційна адміністрація засудила до 5 років через його проукраїнську позицію, звинувативши у готуванні теракту. За час знаходження у СІЗО на нього відбувався постійний тиск, людина має ряд хронічних хвороб, однак йому не передавали ліки. Дружину політв’язня також затримували. Крім того її та їх доньку побили невідомі, за підтримку Олега на суді. Побили прямо під домом.

онька та дружина Олега Приходько востаннє бачили його на суді 15 травня. Відомо, що Олега Приходько етапували до «Володимирського централу», з тих пір — жодної звістки. Рідні висилали бранцю кремля посилку, проте жодної відповіді немає.

Відомо про упереджене ставлення працівників каральних установ окупанта до політв’язня ще в СІЗО. Олег Приходько має ряд хронічних захворювань. Вважаємо, що політв’язню загрожує реальна небезпека.

ГО «Правозахисне об’єднання «Синдикат» звертається до Омбудсмена, МЗС та Президента України із закликом вжити повноту заходів, щоби вияснити де саме на даний час незаконно утримується Олег Приходько та в якому він стані.